Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Advertising

 

Obchodní podmínky

Nákupní řád
1. Všechny Vámi podané objednávky jsou brány jako závazné. Objednávku je možné zrušit e-mailem do 2 hodin od potvrzení objednávky a to odpovědí na e-mailové potvrzení Vaší objednávky, kde uveďte předmět zprávy "zrušení objednávky". V případě odeslání a nepřevzetí zásilky, jsme nuceni účtovat storno poplatek za porušení kupní smlouvy, tento poplatek je vypočítáván dle skutečných nákladů na expedici.  Stav všech Vašich objednávek můžete sledovat po přihlášení ve Vašem profilu.
2. Podáním objednávky potvrzujete souhlas s tímto nákupním řádem a zároveň s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami nakupovaného zboží.
3. Vaší objednávku Vám potvrdíme e-mailem, který Vám bude doručen na adresu Vámi uvedenou. Případně telefonicky na telefon, který jste uvedli v registraci. Zároveň s expedicí zboží Vám bude zaslán informační email s informacemi o doručení.
4. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. U ceny zboží není uvedeno dopravné a balné, to je vždy vyčísleno v celkové ceně objednávky. Tyto informace naleznete i zde.
5. Cena za dopravné je stejná po celé ČR. Kompletní infomrace ohledně poštovného naleznete zde.
6. Většina objednávek je expedována v den obržení objednávky, nebo den následující, kromě víkendů.  Standardní doba pro doručení zásilky ode dne objednání je 1-3 pracovní dny.
7. V případě nepřevzetí zásilky zaslané na dobírku v úložní době, dojde k porušení kupní smlouvy. Protože zákazník je z naší strany informován o odeslání balíku, veškeré argumentace či oddůvodnění nepřevzetí jsou brána za zcela účelová.

Reklamační řád
1. Kupující je povinen dodané zboží ihned zkontrolovat bez zbytečného odkladů a o případných zjištěných závadách informovat nejpozději do 3 dnů pomocí mailu prodávajícího. Zboží musí být nenošené a opatřené originálními cedulkami. V e-mailu kupující uvede zjištěné závady (druh, čím se projevují, atd.) a odešle jej na adresu info@overjoy.cz
2. K vyřízení reklamace, výměny, nebo vrácení zboži je nutné k zásilce přibalit kopii faktury.
3. Prodávající se zavazuje informovat kupujícího nejpozději do 3 dnů od obdržení reklamace o stavu a vyřízení. U většiny zboží jsme pouze jeho prodejci, a tak je nutné zaslat reklamované zboží na posouzení jeho výrobci, nebo dovozci. Maximální doba pro vyřízení Vaší reklamace je 30 dní.
4.  Overjoy.cz nezodpovídá za škody vyplívající z provozu prodkutů, funkčních vlastností a škod z neodborného používaní produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací.
5. Veškeré zboží je možné do 14 dnů po obdržení zásilky vrátit bez udání důvodu. 
6. Peníze za vrácené zboží budou odeslány nejpozději do 10 pracovních dnů od obržení zásilky. S delší prodlevou je nutné počítat v případě poslání peněz složenkou na Vaši adresu, kde je zaroveň účtován poplatek ze strany banky 50Kč.
7.Na veškeré nabízené zboží je poskytována záruka v délce 24 měsíců od datumu nákupu, pokud není uvedeno jinak. Žádné zásilky, které posíláte na naší adresu  nesmí být poslány na dobírku! Tyto zásilky Overjoy.cz nepřevezme.
8. Reklamace budou vyřízeny v souladu s ustanovením § 19 odst.3) zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele.

 


Košík  

(prázdný)